Firma Renault należy do najpopularniejszych firm oferujących samochody ciężarowe. Renault Magnum to ich topowy produkt używany w międzynarodowym transporcie długodystansowym TIR przez czołowych przewoźników europejskich. Dzięki znacznemu przeszkleniu kabiny wszedł na rynek skandynawski, gdzie wcześniej pojazdy ciężarowe Renault nie były popularne wobec dominacji szwedzkich producentów Volvo i Scania. Renault Magnum podbiło również rynki Niemiec oraz Turcji, stanowi podstawę taboru przewoźników z Hiszpanii i Portugalii, popularne w Europie Wschodniej, w tym w Polsce. Magnum może holować naczepy o ciężarze nawet do 40 ton.
 
Renault Premium Route, który pojawił się na rynku w 1997 roku zastępując wysłużoną serię R-Major produkowaną od początku lat 80. XX wieku. Pojazdy Premium reprezentują segment ciężkich i średnich ciężarówek, przeznaczone są głównie na trasy średniej długości, używane są także w długodystansowym transporcie drogowym.

Ponadto firma dysponuje naczepami Mega z firanką
Krone Megaliner oraz Schmitz Cargobull AG - obie w kolorze srebrnym. 

Obecnie firma T&T dysponuje ciągnikami low deck
 
Renault Magnum oraz Renault Premium
w kolorze białym
 
http://images.autoline.com.pl/s/ciagnik-siodlowy-RENAULT-PREMIUM-PRIVILEGE-450-EU5-DXI-TRACTOR-UNIT-2008-FX08-KKZ---1_big--13080603135288628200.jpg
Hostowane na o12.pl